dodano: 02-10-19

Warsztaty komiksowe z Agatą Matraś

W ramach Tygodnia z Komiksem gościliśmy dziś w bibliotece ilustratorkę i rysowniczkę Agatę Matraś, która przeprowadziła warsztaty dla uczniów z John Dewey School w Obornikach. Podczas zajęć uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat sztuki komiksu, ale przede wszystkim – spróbować swoich sił w tworzeniu własnych historii obrazkowych. Efektem ponad 2-godzinnych warsztatów są prace, których tłem jest, uwaga, biblioteka! Będzie je można podziwiać już w najbliższą sobotę, czyli Sobotę z Komiksem. Zapraszamy serdecznie całe rodziny.

Warsztaty były elementem projektu "Łączy nas komiks". Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.