Aktualności

dodano: 10-02-16

W KOBIECYM KRĘGU- warsztaty dla Kobiet

Serdecznie zapraszamy Panie na II edycję warsztatów W KOBIECYM KRĘGU!


W cyklu przewidzianych jest 10 spotkań, które odbywać się będą raz w miesiącu – począwszy od marca 2016 (w czwartki, godz. 18.00-20.00) w sali Biblioteki Publicznej w Obornikach (dot. także ew. miejscowości ościennych; informacja dotycząca innych lokalizacji - zostanie podana w tychże lokalizacjach).


Dokładne terminy zostaną ustalone po naborze grup.

Zajęcia mają formę warsztatów biblioterapeutyczno-rozwojowych, które są oparte na ukierunkowanym czytaniu wybranych tekstów nawiązujących do danego tematu spotkania . Oprócz tego zawierają elementy refleksji, dyskusji, muzyczne, ruchowe, podstawowe techniki plastyczne oraz ćwiczenia i zabawy grupowo-indywidualne. Tematyka wiąże zagadnienia codziennego życia kobiet, takie jak: role życiowe a kobiecość, wartości i priorytety kierujące życiem, potrzeby, emocje, relaksacja, samoakceptacja. Koszt: 25 zł/spotkanie.


Warsztaty prowadzi Agnieszka Pawlak – autorka ww. cyklu warsztatów dla kobiet, uśmiechnięta, pisząca wiersze absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, która za głosem serca wybrawszy inną drogę, ukończyła biblioterapię na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie – otrzymując również certyfikację Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego. Pasjonuje ją terapeutyczny wpływ literatury, sztuki na życie oraz rozwój człowieka i czerpie radość ze swojej artystycznej formy autoekspresji.


Opinie Uczestniczek I edycji:


(…) dziękuję za inspirujące spotkania, które utwierdziły mnie w przekonaniu, że pięknie jest być kobietą i realizować się w rolach, które przypisała nam natura (zamiast z nimi walczyć i je deprecjonować)” M.


Pomyślałam sobie, że udział w warsztatach będzie ciekawym doświadczeniem(…)miło spędzę czas i nauczę się czegoś nowego. Nie pomyliłam się! Dziś śmiało mogę powiedzieć, że warsztaty są dla wszystkich kobiet. Nie ważne w jakim są wieku, czy mają rodziny, czy może żyją samotnie. Dla wszystkich KOBIET, które gotowe są na to by - poznać siebie. Agnieszka Pawlak jest osobą niezwykle ciepłą, uczestników warsztatów traktuje na równi, nie ocenia. Zawsze można liczyć na dobre słowo. Bardzo komunikatywna, profesjonalna i empatyczna. Literatura wybrana przez Agnieszkę jest ciekawa i trafnie dobrana do spotkania. Pobudza do refleksji i dyskusji, nastraja pozytywnie. Daje energię(…) Sprawia, że MY KOBIETY czujemy się ważne, pewniejsze i mamy siłę do pokonywania trudu dnia codziennego(…)” R.


Dzięki warsztatom poznałam bardziej samą siebie. Ciekawe było również poznanie opinii i spojrzenia na różne kobiece sprawy okiem innych kobiet. Tematy, które były poruszane dawały do myślenia (nie tylko na spotkaniu) i zostawały w myślach zdecydowanie dłużej. Agnieszko! Mam nadzieję na jeszcze wiele takich warsztatów” M.


Drogie Kobiety! Zapraszam do Kobiecego Kręgu – serdecznego miejsca Nad-Zwyczajnych Spotkań Nad-Zwyczajnych Kobiet… DZIĘKUJĘ za zaufanie, wsparcie i budujące słowa.” 

Agnieszka W-Pawlak


Zapisy i ew. pytania proszę kierować

pod nr telefonu: 604-058-083