dodano: 21-10-19

Kicia Kocia w bibliotece

W sobotę 19 października Biblioteka Publiczna w Obornikach przeżyła prawdziwy szturm czytelników. Powodem było spotkanie z Anitą Głowińską - autorką fenomenalnej serii książeczek o przygodach Kici Koci. Jak się okazało, sympatyczna bohaterka ma w naszym mieście całe rzesze fanów, którzy szczelnie wypełnili salę, a potem cierpliwie czekali na autograf i chwilę rozmowy z autorką. Wielką atrakcją okazała się maskotka Kici Koci, z którą chętnie fotografowały się dzieci oraz pamiątkowe balony od wydawcy.

Serdecznie dziękujemy pani Anicie Głowińskiej, Wydawnictwu Media Rodzina oraz Księgarni Muszyńscy z Wągrowca za pomoc w organizacji spotkania.
Spotkanie było elementem projektu „Fantastyczna biblioteka”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.