dodano: 27-09-18

God save the book

26 września odbyło się drugie spotkanie z cyklu „Czytam: blogosferę” w obornickiej bibliotece. Tym razem naszym gościem była Monika Długa – autorka bloga literackiego God Save the book oraz szefowa redakcji Wydawnictwa Poznańskiego. Dzięki pani Monice dowiedzieliśmy się czy i dlaczego warto zamieszczać książkowe recenzje w internecie oraz które media najskuteczniej docierają do odbiorców.

Poznaliśmy także nazwy kilku innych blogów godnych polecenia miłośnikom literatury. Ponadto, uczestnicy spotkania mieli niebywałą szansę by zajrzeć za kulisy współczesnego rynku wydawniczego oraz zadać pytania osobie, która zna tę branżę od podszewki.