dodano: 16-05-14

Andrzej Marek Grabowski odwiedził naszą bibliotekę

13 maja naszą bibliotekę odwiedził wyjątkowy gość- Andrzej Marek Grabowski, twórca takich programów jak Tik-tak, Ciuchcia, Budzik, a także twórca piosenek znanego w całej Polsce dziecięcego zespołu Fasolki. Autor nawiązał wspaniały kontakt z dziećmi, opowiadał im o swojej twórczości, a z magicznej walizki wyciągnął maskotki z telewizyjnych programów. Szczególne oklaski otrzymała pacynka w postaci Kulfona, który bawi dzieci od wielu lat.Licznie przybyłym dzieciom bardzo podobało się spotkanie, a dla rodziców była to piękna podróż sentymentalna do najmłodszych lat. Uczestnicy spotkania zakupili książki autora, który chętnie pozował do zdjęć i rozdawał dedykacje do książek. Niespodzianką na spotkaniu było przybycie pisarza i poety Andrzeja Grabowskiego( autora przygód Skrzata Wiercipiętka), tego dnia mieliśmy zaszczyt gościć w murach naszej instytucji dwóch Andrzejów Grabowskich, twórców, którzy swoją pracę poświęcili dzieciom. Uśmiech na twarzy małych i dużych czytelników świadczył o tym, ze spotkanie było bardzo udane.