Aktualności

dodano: 21-11-12

Co zawiera mapa dziedzictwa kulturowego wsi Gołaszyn?

Prelekcję o takim tytule poprowadził w piątek Janusz Gołaski. Zainteresowała ona nie tylko mieszkańców Gołaszyna, ale całą zgromadzoną w bibliotece publiczność.

czytaj więcej

dodano: 21-11-12

Pluszowy miś w bibliotece

W tym tygodniu biblioteka świętuje Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Pracownice oddziału dziecięcego zaprosiły dzieci do wpolnej zabawy. Każdego dnia odwiedzają nas inne szkoły. Tytuł spotkań to: Misie z czterech stron świata.

czytaj więcej

dodano: 19-11-12

Zuch i harcerz w bibliotece

Dzięki współpracy z dh. Patrycją Dolatą i jej 9 GZ Gran Czako realizujemy projekt czytelniczy Harcerz i zuch w bibliotece. Glównym celem programu jest praca z książką. Liczymy też na integrację i dobrą zabawę.

czytaj więcej

dodano: 19-11-12

Trafny wybór w DKK

Bierzemy udział w Pierwszej Ogólnopolskiej Dyskusji Literackiej Dyskusyjnych Klubów. Książką omawianą jes Trafny wybór J.K Rowling. Autorka sagi o Harrym Potterze napisała książkę tylko dla dorosłych. Ogólnokrajowa dyskusja będzie miała miejsce 12.12.

czytaj więcej

dodano: 12-11-12

Anna Elżbieta Zalewska w naszej bibliotece

W naszej instytucji odbyło się spotkanie autorskie z poetką Anną Elżbietą Zalewską. Spotkanie zorganizował OOK w Obornikach w ramach Międzynarodowego Listopada Poetyckiego.

czytaj więcej

dodano: 12-11-12

Dla Ciebie Polsko

W piątek, 9 listopada w naszej bibliotece odbył się wieczór poetycko-muzyczny Dla Ciebie Polsko, zorganizowany przez Towarzystwo Literackie Poetycki Wędrowiec.

czytaj więcej

dodano: 29-10-12

Międzynarodowy Listopad Poetycki

Zapraszamy na spotkanie autorskie z poetką Anną Elżbietą Zalewską, które odbędzie się 8.11.2012 o godz. 11.00 w naszej instytucji. Spotkanie możliwe jest dzięki współpracy z Obornickim Ośrodkiem Kultury.

czytaj więcej

dodano: 29-10-12

Fokus w bibliotece

9.10.2012 odbylo się w naszej bibliotece pierwsze badanie fokusowe. Jego celem było uzyskanie odpowiedzi na pytanie o potrzeby młodego czytelnika. W badaniu wzieli udział członkowie Młodzieżowej Rady Miejskiej.

czytaj więcej